עיסוי במרכז

עיסוי במרכז

אנו בטוחים שנקטתם בכל האמצעים הרפואיים, על מנת להרגיש יותר טוב. אין רופא שלא הגעתם אליו, ויהיה תחום המומחיות שלו באשר יהיה. אין תרופה נגד כאבים ונגד המחלה שממנה אתם סובלים, שלא ניסיתם עד כה. אין משחה שלא מרחתם על האזורים הבעייתיים בגוף שלכם. אבל הגיע הזמן להתמודד אל מול המציאות המרה, ככל שתהיה. הרפואה המודרנית לא יכולה להושיע אתכם. ידיה קצרות מלהכיל את המצב הקשה שלכם. הגיע הזמן שתתוודעו ביתר רצינות אל הרפואה המשלימה. ובמאמר זה נחקור, מן היסוד, את הסודות הכי כמוסים של עיסוי במרכז.

האם עיסוי במרכז מסוגל להקל על המתח שבשרירים?

החיים שלנו כיום ממש אינם פשוטים. הם תובעניים למדי. לא מקובל להיות פחות "ממושלמים". יש לעשות חייל במקום העבודה. צריך לפרנס בכבוד את בני המשפחה שלכם. יש לטפל נכונה בתחזוקה של הבית. ומה לא? אז מה הפלא שאתם מתוחים ברוב הזמן? מתח שבוודאי משפיעה על ההיבט הפיסי שלכם, כמו גם על ההיבט הנפשי והפסיכולוגי שלכם. עם כל הצער שבדבר, לא נראה שבעתיד הקרוב פני הדברים יהיו שונים. אבל אל לכם להקל ראש ביעילות של עיסוי אירוטי במרכז. העיסוי במרכז מסוגל להוות השפעה של ריכוך מרבית על נוקשות השרירים שלכם, בתור היותו סוג של עיסוי טיפולי. לצורך ההמחשה, נציג בפניכם את שיטת הטכניקה של העיסוי השבדי במרכז. הרקורד של שיטת עיסוי זאת הוכחה מחקרית, בתור יכולתה לרופף קבוצה של שרירים, וכן להרגיע כאבים במפרקים, כאבים שנוצרים בשל הנוקשות שלהם.

האם עיסוי במרכז יכול להיטיב במקרים של פציעות כתוצאה מפעילות ספורטיבית?

בין אם אתם עוסקים בפעילות ספורטיבית לשם הנאה גרידא, ובין אם אתם עוסקים בפעילות ספורטיבית תחרותית, כך או כך, כדאי שתדעו, כי עיסוי במרכז בהחלט יכול להיטיב במקרים של פציעות כתוצאה מפעילות ספורטיבית. העיסוי במרכז לספורטאים כבר נודע בקרב מאמנים מקצועיים ובקרב ספורטאים רבים, בתור חלק אינטגרלי ממשטר קבוע של עשיית כושר. עוד הרבה לפני שהתרפיה של העיסוי במרכז לספורטאים התחילה אט אט להיכנס לנבכי המגזר של הרפואה. למרות, שעל פניו, היתרונות של העיסוי במרכז לספורטאים לא נתמך באמצעות מחקרים רבים מדי, ביצוע של מחקרים חדשים בתחום, באמצעות יודעי דבר או שניים, חזקו את האפקטיביות של העיסוי לספורטאים במרכז, והשפעתו המעולה הוכחה במבדקים רפואיים רבים.