מאהבת מהעבר

פגשתי אותה שוב במקרה לאחר עשור שלא התראינו. היא הייתה האישה השנייה של חיי, חוץ מאשתי החוקית. היא הייתה המאהבת שלי מאז ומתמיד, ולפני עשר שנים נפרדו דרכינו. לתמיד, כך לפחות חשבנו אז. כבר הייתי נשוי עם שני ילדים אז, והיא מעולם לא נישאה ולא הביאה ילדים לעולם, וכך היא נראית גם היום. כאילו הזמן לא נגע בה והיא יפה אפילו יותר מאי פעם. שום דבר בה לא מעיד על קרבתה לגיל החמישים, הכול בה מושלם ובדיוק במקום. כשראיתי אותה שוב, בפגישת עבודה למיזוג חברות, הרגשתי איך נשימתי נעצרת וכל מה שחשבתי שכבר נגמר התעורר בי מחדש.

היא נכנסה לחדר הישיבות יחד עם הבוס שלה, ואני, בלי לראותה נכנסת הרגשתי את שערות עורפי מסתמרות מעצמן. כשסובבתי את מבטי לכיוון הדלת ראיתי אותה שם במלוא הדרה. ישיבת המיזוג בין החברות שלנו נמשכה לתוך הלילה וידענו שאנו נסיים את הסיפור במיטה כאילו לא נפרדנו לפרק זמן כל כך ממושך.

הגענו לאחת מאותן דירות דיסקרטיות שזכרנו לטובה ושם כל היצרים שלנו יצאו משליטה. לקחתי אותה בזרועותיי, אחרי נשיקה ממושכת בה לשונותינו נפגשו, ונשאתי אותה למיטה בחדר השינה. שם הפשטתי אותה בעדינות וברכות אין קץ מבגדיה. מנשק כל סנטימטר חשוף בדרך, היא הפשיטה אותי במקביל, ובלי שידעתי איך, לשוני מצאה את עצמה בתוך נרתיקה. ליקקתי כל סנטימטר משפתיה בין הרגלים, כשרגליה פשוקות לרווחה לקראתי. גניחותיה נשמעות בכל רחבי הדירה. היא משכה את ראשי מבין רגליה והתרוממה, דוחפת אותי בעדינות על גבי. בשלב זה היא החלה לנשק אותי לכל אורך גופי, עד שהגיעה בפיה אל הזין הזקור שלי ומצצה אותו בעוצמה ובשלמותו עמוק בתוך פיה. כמעט נחנקתי מהנאה. סובבתי אותה על בטנה, רכבתי עליה מאחור, כשהזין שלי נכנס עמוק לתוך הנרתיק הצר והלוהט שלה. הרגשתי בדיוק כמו לפני עשר שנים, אני בבית. בתוך הכוס שאני כל כך אוהב. גמרנו ביחד בחוויית אורגזמה משותפת.

ראינו מאז עוד מלא דירות דיסקרטיות והמשכנו את הרומן שלנו בכל אחת מהן כאילו מעולם לא הפסקנו.