לולה – נערת ליווי בלתי נשכחת

איכותיות בצפון

זה היה בלתי נשכח, את המפגש עם לולה הזונה המושלמת אי אפשר היה לשכוח. הייתי חרמן מאוד ולא חיפשתי קשר רציני, כל מה שרציתי זו זונה שווה ביותר, מישהי מדהימה ביותר שלא מחפשת קשר רציני ורוצה לקבל ולתת סקס טוב בתשלום טוב.

נסעתי לאחת מאותן דירות דיסקרטיות מדהימות שחבר המליץ לי עליהן, אני מת על דירות דיסקרטיות בירושלים הן בדיוק משרתות את המטרה בפרט שכל מה שאני צריך או רוצה זה מפגשים עם נערות ליווי.

היא חיכתה לי בחדר ודמתה בדיוק לתמונה שראיתי בפורטל, חזה גדול, כוס מגולח ומושלם ושפתיים מדהימות בדיוק מה שעבר לי בראש שראיתי אותה לראשונה במודעה בפורטל.

היא חיכתה לי ערומה על המיטה כמו נערות ליווי מושלמות, הגעתי בדיוק כשהיא שיחקה עם הוויברטור שלה. היא גנחה מהנאה וזה גרם לי לזקפה כמו טיל עוד לפני שהתחיל האקט.

היא לקחה את היד שלי, נתנה לי את הוויברטור ביד והתחלתי להכניס ולהוציא לה אותו. הסתתי את הוויברטור הצידה ובמקומו דחפתי את האצבעות הלוהטות שלי, הרגשתי את הכוס החם שלה קורא לי…. הכוס הצר והמושלם שלה רצה שאהיה בתוכה.

הוצאתי את הזין שלי מהמכנסיים ובלי יותר מדי משחק מקדים הכנסתי לה אותו… "תרגישי אותי את כולי" אמרתי והיא חייכה והתרשמה מהאיבר שלי שנכנס ויצא מתוך הכוס הלוהט והמושלם שלה.

רציתי לגמור אבל עצרתי את עצמי בדיוק שהיא הוציאה אותי מתוכה, השכיבה אותי על הגב, התיישבה והחלה לדהור עליי בזמן שהידיים שלי מונחות על הפטמות הוורדות והחזה הזקור והמושלם הזה שלה.

"תזיין אותי חזק" היא צעקה שהידיים שלה היו מונחות על משענת המיטה בזמן שהזין שלי נכנס עמוק ואני מרגיש כמה היא צרה, חמה וחרמנית עליי.

בשלב מסוים הרגשתי שהיא גומרת ואז זה הגיע, היא צעקה "אני גומרת.. אני מרגישה שאני גומרת" בזמן שהיא צעקה לא יכולתי יותר להשהות את הגמירה שלי תפסתי את המותניים שלה חזק והשפרצתי לה את הזרע שלי עמוק לתוך הכוס הרטוב והמגניב והצר הזה שלה.

המשכתי להיות בתוכה, הזקפה שלי לא ירדה ועברנו לסיבוב השני … אני מרגיש שהיא גומרת שוב מהזקפה שנותרה ועוד שנייה עומדת לפול, היא ממשיכה לזיין אותי חזק ושוב נעמד לי…

אנחנו גומרים בפעם השנייה ומתפרקים זה בזרועות של זו…אני מנסה לשחזר את מה שקרה ועוד לפני שאני מבין היא כבר מתלבשת, לוקחת את הכסף ונעלמת כלא הייתה.