הילי נערת הליווי המושלמת ביותר שהכרתי

הילי נערת הליווי המושלמת ביותר שהכרתי

הילי הייתה מדהימה, הכי נדירה ממגוון נערות ליווי שאני זוכר שהכירו לה אותה במסיבה, היא הגיעה במלוא הדרה ואמרו לי שהיא נערת ליווי אבל זה לא ממש היה אכפת לי להיפך, רציתי להתנסות, להכיר אותה מקרוב. הצעתי לה לשתות, ניסיתי קצת לחזר אבל פתאום קלטתי שהיא גם בעניין, היא באמת רצתה משהו ממני ולא הבנתי כשהיא סימנה לי באוזן..

"רוצה למצוץ לך אתה בעניין"? הייתי בשוק ובאותו הרגע פשוט נעמד לי, רציתי לזיין אותה חזק. היא הציעה שנלך לשירותים של הבית, לא היה לה משנה יותר מדי. הגענו לשם, הכול היה חשוך אבל היה סקסי ברמות קשות. נכנסו לשירותים מבלי שאף אחד ייראה, היא השילה את החצאית שלה ולקחה את היד שלי שתטייל בתוך הכוס הרטוב והלך הזה שלה.

הוא היה צר ומושלם ובו זמנית היא ירדה למטה ופתחה לי את המכנסיים ,הוציאה את הזין שלי והחלה למצוץ. מבחוץ אנשים דפקו לנו על הדלת אבל לא ממש היה אכפת לנו. רצינו רק להיות זה בתוך זו. היא מצצה לי בטירוף, הזין שלי התמלא בתוך הפה שלה, הוא הזדקר, הרגשתי איך עומד לי ואיך אני רוצה לזיין אותה חזק. הפה שלה היה הדמיון הכי מדהים שרץ לי בראש.

הכנסתי והוצאתי את הזין לתוך הפה הרטוב שלה, מבחוץ הדפיקות היו חזקות יותר ויותר. "נו תצאו כבר" שמענו את הצעקות וזה גירה אותנו יותר ויותר, פתאום אני גומר לה בתוך הפה, משפריץ את כל הזרע שלי והיא בולעת אותו בהנאה גלויה. היא הייתה על זה, הרגשתי איך זה מחרמן אותה חזק יותר ויותר, גמרתי עוד ועוד…

"תגמור לי בפה כמה שיותר" היא צעקה וגמרתי את כל מה שהיה לי בתוך  הפה שלה. היא עלתה למעלה אחרי שסחטה את הזין שלי לגמרי. היא נישקה אותי קלות, התלבשנו ויצאנו משם לפני שמישהו ישבור את הדלת, משם יצאנו לרכב שלה והיא זרקה לי עוד מבט קטן ושאלה. "רוצה להמשיך אצלי או אצלך"?

כך בדיוק דמיינתי נערת ליווי לוהטת מאז ולתמיד ….